- Úvod
- Pneumatické nářadí
- RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1924CD 3/8''
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1924CD 3/8''
- Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1924CD 3/8''Do týdne8 482 Kč7 010 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1924CD 3/8''
• Dvojité kladivové impulzové zařízení
• Lehké a dobře vyvážené pro snazší používání
• Vysoký moment
• Oboustranná páka
• Tři nastavitelné polohy šroubování
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
• Lehké a dobře vyvážené pro snazší používání
• Vysoký moment
• Oboustranná páka
• Tři nastavitelné polohy šroubování
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
| Volná rychlost | 10,000 rpm |
| Max. kroutící moment | 410 Nm |
| Kapacita šroubu | Cl 8.8 M1624 mm |
| Kapacita šroubu | Cl 12.9 M1421 mm |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 8 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 79 l/min |
| Váha | 1,3 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

