- Úvod
- Pneumatické nářadí
- 1946 KF-NÝTOVAČKA
1946 KF-NÝTOVAČKA
- Kompletní specifikace
1946 KF-NÝTOVAČKANení skladem70 942 Kč58 630 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
1946 KF-NÝTOVAČKA
• Výkonná a příruční, s rukojetí z kompozitního materiálu
• Dodávaná smontovaná pro závitové vložky vyrobené z oceli, nerezové oceli, hliníku a mědi, M4, M5, M6, M8
• Dodávaná smontovaná pro závitové vložky vyrobené z oceli, nerezové oceli, hliníku a mědi, M4, M5, M6, M8
| Síla trakce | 14,235 N |
| Délka příklepu | 7 mm |
| Maximální nýtovací kapacita | Nerezová ocel Ø, M8 |
| Vstup vzduchu | 1/4" Plyn |
| Provozní tlak | 6,2 bar |
| Vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| Spotřeba vzduchu | 2.1 l/cyklus |
| Váha nýtovačky | 2.1 kg |
| Kit váha | 3.4 kg |
340x320x100 mm
Zboží zařazeno v kategoriích

