- Úvod
- Pneumatické nářadí
- VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ-MODEL 1932RS13 13MM
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ-MODEL 1932RS13 13MM
- Kompletní specifikace
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ-MODEL 1932RS13 13MMDo týdne8 627 Kč7 130 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ-MODEL 1932RS13 13MM
• Výkonné a pevné
• Automatické sklíčidlo
• Oboustranná páka
• Protiskluzová rukojeť
• Výfuk s použitím rukojeti
• Automatické sklíčidlo
• Oboustranná páka
• Protiskluzová rukojeť
• Výfuk s použitím rukojeti
| Volná rychlost | 750 rpm |
| Kapacita sklíčidla | 1,5÷13 mm |
| Výkon | 0,23 kW |
| Vřetenový závit | 3/8" - 24UNF |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 160 l/min |
| Váha | 1,4 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

