- Úvod
- Pneumatické nářadí
- VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ-MODEL 1932B10 10 MM
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ-MODEL 1932B10 10 MM
- Kompletní specifikace
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ-MODEL 1932B10 10 MMDo týdne6 776 Kč5 600 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ-MODEL 1932B10 10 MM
• Robustní a příruční
• Autosklíčidlo
• Obousměrné vřeteno
• Protiskluzová rukojeť
• Odvod skrz rukojeť
• Autosklíčidlo
• Obousměrné vřeteno
• Protiskluzová rukojeť
• Odvod skrz rukojeť
| Volná rychlost | 1,800 rpm |
| Kapacita sklíčidla | 1÷10 mm |
| Výkon | 0,23 kW |
| Závit vřetena | 3/8” - 24UNF |
| Přívod vzduchu | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| Spotřeba vzduchu | 160 l/min |
| Váha | 1,2 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

