- Úvod
- Pneumatické nářadí
- VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ KOMPOZITOVÁ-MODEL 1931CD13 13MM
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ KOMPOZITOVÁ-MODEL 1931CD13 13MM
- Kompletní specifikace
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ KOMPOZITOVÁ-MODEL 1931CD13 13MMDo týdne12 645 Kč10 450 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ KOMPOZITOVÁ-MODEL 1931CD13 13MM
• Přesné a pevné
• Automatické sklíčidlo
• Pomocná rukojeť
• Oboustranná páka na obou stranách stroje
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
• Automatické sklíčidlo
• Pomocná rukojeť
• Oboustranná páka na obou stranách stroje
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
| Volná rychlost | 800 rpm |
| Kapacita sklíčidla | 1,5÷13 mm |
| Výkon | 0,38 kW |
| Vřetenový závit | 1/2” - 20UNC |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 170 l/min |
| Váha | 1,3 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

