- Úvod
- Pneumatické nářadí
- VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ KOMPOZITOVÁ-MODEL 1931CD10 10MM
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ KOMPOZITOVÁ-MODEL 1931CD10 10MM
- Kompletní specifikace
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ KOMPOZITOVÁ-MODEL 1931CD10 10MMDo týdne8 531 Kč7 050 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VRTAČKA OBOUSMĚRNÁ KOMPOZITOVÁ-MODEL 1931CD10 10MM
• Lehké a šikovné
• Automatické sklíčidlo
• Oboustranná páka na obou stranách stroje
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
• Automatické sklíčidlo
• Oboustranná páka na obou stranách stroje
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
| Volná rychlost | 1,800 rpm |
| Kapacita sklíčidla | 1÷10 mm |
| Výkon | 0,38 kW |
| Vřetenový závit | 3/8” - 24UNF |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 170 l/min |
| Váha | 1 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

