- Úvod
- Pneumatické nářadí
- ŠROUBOVÁK PISTOLOVÝ-MODEL 1935F 1/4'' 16NM''
ŠROUBOVÁK PISTOLOVÝ-MODEL 1935F 1/4'' 16NM''
- Kompletní specifikace
ŠROUBOVÁK PISTOLOVÝ-MODEL 1935F 1/4'' 16NM''Do týdne9 438 Kč7 800 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ŠROUBOVÁK PISTOLOVÝ-MODEL 1935F 1/4'' 16NM''
• Určeno pro univerzální a náročné práce na materiálech, jako jsou dřevo, plast, pryskyřice a kov
• S ohledem na výkon motoru se tento nástroj musí používat se samořeznými a samozávrtnými šrouby
• Rychloupínací sklíčidlo
• Oboustranná páka
• Výfuk s použitím rukojeti
• S ohledem na výkon motoru se tento nástroj musí používat se samořeznými a samozávrtnými šrouby
• Rychloupínací sklíčidlo
• Oboustranná páka
• Výfuk s použitím rukojeti
| Volná rychlost | 800 rpm |
| Rozsah kroutícího momentu | 4-16 Nm |
| Kapacita šroubu | 6-9 M |
| Držák bitů | 1/4” |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 150 l/min |
| Váha | 1,3 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

