- Úvod
- Pneumatické nářadí
- RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ-MODEL 1930ZL 1.1/2'' 4068 NM''
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ-MODEL 1930ZL 1.1/2'' 4068 NM''
- Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ-MODEL 1930ZL 1.1/2'' 4068 NM''Do týdne81 070 Kč67 000 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ-MODEL 1930ZL 1.1/2'' 4068 NM''
| Volná rychlost | 3,000 rpm |
| Max. utahovací moment | 4.068 Nm |
| Kapacita šroubu | Cl 8.8 M4265 mm |
| Kapacita šroubu | Cl 12.9 M3655 mm |
| Přívod vzduchu | 1/2" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Vnitřní průměr hadice (Ø) | 13 mm |
| Spotřeba vzduchu | 480 l/min |
| Váha | 15 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

