- Úvod
- Pneumatické nářadí
- RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ DLOUHÝ 1''S REGULACÍ MOMENTU OTÁČEK2445NM''
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ DLOUHÝ 1''S REGULACÍ MOMENTU OTÁČEK2445NM''
- Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ DLOUHÝ 1''S REGULACÍ MOMENTU OTÁČEK2445NM''Do týdne21 514 Kč17 780 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ DLOUHÝ -MODEL 1930NCD 1''S REGULACÍ MOMENTU OTÁČEK2445NM''
• Dvojité kladivové impulzové zařízení
• Jedno z nejlehčích ve své kategorii
• 7” dlouhá kovadlina
• Pomocná rukojeť
• Oboustranná páka
• Tři nastavitelné polohy šroubování
• Spodní výfuk
• Jedno z nejlehčích ve své kategorii
• 7” dlouhá kovadlina
• Pomocná rukojeť
• Oboustranná páka
• Tři nastavitelné polohy šroubování
• Spodní výfuk
| Volná rychlost | 4,000 rpm |
| Max. kroutící moment | 2.445 Nm |
| Kapacita šroubu | Cl 8.8 M3655 mm |
| Kapacita šroubu | Cl 12.9 M3046 mm |
| Vzduchový přívod | 1/2" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 13 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 320 l/min |
| Váha | 8,8 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

