- Úvod
- Pneumatické nářadí
- RÁZOVÝ UTAHOVÁK-MODEL 1924B 3/8'' 325NM''
RÁZOVÝ UTAHOVÁK-MODEL 1924B 3/8'' 325NM''
- Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK-MODEL 1924B 3/8'' 325NM''Do týdne6 849 Kč5 660 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK-MODEL 1924B 3/8'' 325NM''
• Impulzové zařízení „Pin Clutch“
• Lehké a výkonné
• Tři nastavitelné polohy
• Výfuk s použitím rukojeti
• Vyvažovací hák
• Lehké a výkonné
• Tři nastavitelné polohy
• Výfuk s použitím rukojeti
• Vyvažovací hák
| Volná rychlost | 10,000 rpm |
| Max. kroutící moment | 353 Nm |
| Kapacita šroubu | Cl 8.8 M1624 mm |
| Kapacita šroubu | Cl 12.9 M1421 mm |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 8 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 80 l/min |
| Váha | 1,5 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

