- Úvod
- Pneumatické nářadí
- Ráčnové utahováky
- PNEUMATICKÁ RÁČNA-MODEL 1921I 1/2'' OBOUSMĚRNÁ S MECHANICKOU ZÁPADKOU 101NM''
PNEUMATICKÁ RÁČNA-MODEL 1921I 1/2'' OBOUSMĚRNÁ S MECHANICKOU ZÁPADKOU 101NM''
- Kompletní specifikace
PNEUMATICKÁ RÁČNA-MODEL 1921I 1/2'' OBOUSMĚRNÁ S MECHANICKOU ZÁPADKOU 101NM''Do týdne4 731 Kč3 910 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
PNEUMATICKÁ RÁČNA-MODEL 1921I 1/2'' OBOUSMĚRNÁ S MECHANICKOU ZÁPADKOU 101NM''
• Rázové zařízení se spojkou "Pin"
• Vysoký moment (101 Nm)
• Eliminuje zpětnou vazbu
• Rychlejší než standardní ráčny
• Ergonomická pryžová rukojeť
• Zpětný odvod
• Vysoký moment (101 Nm)
• Eliminuje zpětnou vazbu
• Rychlejší než standardní ráčny
• Ergonomická pryžová rukojeť
• Zpětný odvod
| Volná rychlost | 400 rpm |
| Max. utahovací moment | 101 Nm |
| Kapacita šroubu | Cl 8.8 M1016 mm |
| Kapacita šroubu | Cl 12.9 M813 mm |
| Přívod vzduchu | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| Spotřeba vzduchu | 235 l/min |
| Váha | 1,3 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

