- Úvod
- Pneumatické nářadí
- NÝTOVACÍ PISTOLE S AUT.ZAS. VZDUCHU-MODEL 1946C 7,8MM
NÝTOVACÍ PISTOLE S AUT.ZAS. VZDUCHU-MODEL 1946C 7,8MM
- Kompletní specifikace
NÝTOVACÍ PISTOLE S AUT.ZAS. VZDUCHU-MODEL 1946C 7,8MMNení skladem34 667 Kč28 650 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
NÝTOVACÍ PISTOLE S AUT.ZAS. VZDUCHU-MODEL 1946C 7,8MM
• pro použití s 4.8 - 5.6 - 6.4 - 7.8 mm s dlouhými ocelovými, nerezovými, hliníkovými a měděnými nýty
• kuželový výstup
• výkonný a příruční, držadlo z kompozitního materiálu
• kompletní s bezpečnostním zásobníkem a olejovou pistolí
• udržujte sací ventily plně otevřené (část 58)
• kuželový výstup
• výkonný a příruční, držadlo z kompozitního materiálu
• kompletní s bezpečnostním zásobníkem a olejovou pistolí
• udržujte sací ventily plně otevřené (část 58)
| Tažná síla | 16,900 N |
| Délka zdvihu | 22.5 mm |
| Maximální kapacita nýtů | Nerezová ocel Ø 7.8 mm |
| Vstup vzduchu | 1/4" GAS |
| Provozní tlak | 6,2 bar |
| Vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| Spotřeba vzduchu | 4.9 l/cyklus |
| Váha | 1.8 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

