- Úvod
- Pneumatické nářadí
- KLADIVO-SEŘEZÁVAČ-MODEL 1940
KLADIVO-SEŘEZÁVAČ-MODEL 1940
- Kompletní specifikace
KLADIVO-SEŘEZÁVAČ-MODEL 1940Do týdne6 958 Kč5 750 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
KLADIVO-SEŘEZÁVAČ-MODEL 1940
• Tento nástroj se může používat pro řezání plechů, šroubů a karoserií, odstraňování strusky po svařování, nýtů, sádry a dlaždic
• Dodává se s pružinou a bajonetovým přidržovačem pro šestihranná dláta
• Dodává se s pružinou a bajonetovým přidržovačem pro šestihranná dláta
| Úderů za minutu | 3,500 |
| vstupní sekáč | 11 mm |
| Velikost pístu | 19 mm |
| Piston stroke | 67 mm |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Ø vnitřní průměr hadice | 8 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 240 l/min |
| Váha | 1,9 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

