- Úvod
- Pneumatické nářadí
- KLADIVO JEHLOVÉ-MODEL 1944
KLADIVO JEHLOVÉ-MODEL 1944
- Kompletní specifikace
KLADIVO JEHLOVÉ-MODEL 1944Není skladem4 816 Kč3 980 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
KLADIVO JEHLOVÉ-MODEL 1944
• Tento výkonný odokujovač je vhodný pro odstraňování rzi, nátěrů a strusky po svařování z velkých kovových povrchů
• 19 nezávisle se pohybujících ocelových jehel umožňuje přístup ke štěrbinám všeho druhu, který je nezbytný pro odstraňování bláta, vápna a betonu ze stavebních zařízení
• Výfuk s použitím rukojeti
• 19 nezávisle se pohybujících ocelových jehel umožňuje přístup ke štěrbinám všeho druhu, který je nezbytný pro odstraňování bláta, vápna a betonu ze stavebních zařízení
• Výfuk s použitím rukojeti
| Úderů za minutu | 3,000 |
| Délka úderu | 33 mm |
| Počet jehel | 19 |
| Velikost jehly (Ø) | 3 mm |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 8 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 140 l/min |
| Váha | 2,6 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

