- Úvod
- Pneumatické nářadí
- BRUSKA ÚHLOVÁ MODEL 1936/5 VÝKON 0,7KW
BRUSKA ÚHLOVÁ MODEL 1936/5 VÝKON 0,7KW
- Kompletní specifikace
BRUSKA ÚHLOVÁ MODEL 1936/5 VÝKON 0,7KWDo týdne11 217 Kč9 270 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
BRUSKA ÚHLOVÁ - MODEL 1936/5 VÝKON 0,7KW
• Výkonné a kompaktní
• Pomocná rukojeť
• Bezpečnostní zařízení „Lever Lock“ brání náhodnému spuštění
• Nastavitelný boční výfuk
• Pomocná rukojeť
• Bezpečnostní zařízení „Lever Lock“ brání náhodnému spuštění
• Nastavitelný boční výfuk
| Volná rychlost | 10,500 rpm |
| Velikost brusného kotouče | 125 mm |
| Výkon | 0,7 kW |
| Vřetenový závit | M14 |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Ø vnitřní průměr hadice | 10 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 380 l/min |
| Váha | 2 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

