- Úvod
- Pneumatické nářadí
- BRUSKA PÁSOVÁ PNEUMATICKÁ-MODEL 1937N20 20X520MM
BRUSKA PÁSOVÁ PNEUMATICKÁ-MODEL 1937N20 20X520MM
- Kompletní specifikace
BRUSKA PÁSOVÁ PNEUMATICKÁ-MODEL 1937N20 20X520MMNení skladem12 887 Kč10 650 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
BRUSKA PÁSOVÁ PNEUMATICKÁ-MODEL 1937N20 20X520MM
Snadná manipulace, bezpečné
• Vysoká kapacita odstraňování díky řemenu o šířce 20 mm
• Protiskluzová rukojeť
• Rychle vyměnitelný řemen
• Nastavitelné otočné brusné rameno
• Bezpečnostní kryt řemene
• Otočný přívod vzduchu
• Zadní výfuk s tlumením hluku
• Bezpečnostní pákové zařízení
• Protiskluzová rukojeť
• Rychle vyměnitelný řemen
• Nastavitelné otočné brusné rameno
• Bezpečnostní kryt řemene
• Otočný přívod vzduchu
• Zadní výfuk s tlumením hluku
• Bezpečnostní pákové zařízení
| Volná rychlost | 16,000 rpm |
| Výkon | 0,45 kW |
| Velikost řemenu | 20x520 mm |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 400 l/min |
| Váha | 1,6 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

