- Úvod
- Pneumatické nářadí
- BRUSKA JEDNODUCHÁ-MODEL 1933
BRUSKA JEDNODUCHÁ-MODEL 1933
- Kompletní specifikace
BRUSKA JEDNODUCHÁ-MODEL 1933Do týdne5 034 Kč4 160 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
BRUSKA JEDNODUCHÁ-MODEL 1933
• Lehké a šikovné
• Protiskluzové pouzdro a rukojeť
• Výborně vyváženo pomocí dvou kuličkových ložisek
• Knoflíkový regulátor rychlosti
• Otočný přívod vzduchu
• Zadní výfuk s tlumením hluku
• Bezpečnostní pákové zařízení
• Kleštinové sklíčidlo, 3 mm a 6 mm
| Volná rychlost | 25,000 rpm |
| Kapacita sklíčidla | 3 - 6 mm |
| Výkon | 0,20 kW |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 230 l/min |
| Váha | 380 g |
Zboží zařazeno v kategoriích

