- Úvod
- Pneumatické nářadí
- BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ -MODEL 1927P 1/2
BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ -MODEL 1927P 1/2
- Kompletní specifikace
BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ -MODEL 1927P 1/2Do týdne15 428 Kč12 750 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ -MODEL 1927P 1/2
Extrémně výkonný
1750 Nm
• Dvojkladívkový příklep
• Lehký a vyvážený pro zjednodušené užití
• Reverzní chod
• Trojrychlostní chod utahování
• Výfuk skrz rukojeť
• Antivibrační rukojeť
• Lehký a vyvážený pro zjednodušené užití
• Reverzní chod
• Trojrychlostní chod utahování
• Výfuk skrz rukojeť
• Antivibrační rukojeť
| Volná rychlost | 7,500 rpm |
| Maximální utahovací síla | 1.750 Nm |
| Velikost šroubu | Cl 8.8 M24 36 mm |
| Velikost šroubu | Cl 12.9 M20 30 mm |
| Vzduchový vstup | 1/4" GAS |
| Provozní tlak | 6,2 bar |
| Vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| Spotřeba vzduchu | 290 l/min |
| Váha | 2 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

