- Úvod
- Pneumatické nářadí
- BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1928CD 3/4''
BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1928CD 3/4''
- Kompletní specifikace
BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1928CD 3/4''Do týdne23 051 Kč19 050 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1928CD 3/4''
• Dvojité kladivové impulzové zařízení
• Vysoký poměr hmotnosti a výkonu
• Oboustranná páka
• Tři nastavitelné polohy šroubování
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
• Vysoký poměr hmotnosti a výkonu
• Oboustranná páka
• Tři nastavitelné polohy šroubování
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
| Volná rychlost | 4.500 rpm |
| Max. kroutící moment | 1.800 Nm |
| Kapacita šroubu | Cl 8.8 M2741 mm |
| Kapacita šroubu | Cl 12.9 M2436 mm |
| Vzduchový přívod | 3/8" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 215 l/min |
| Váha | 3,5 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

