- Úvod
- Pneumatické nářadí
- BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1927CD 1/2
BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1927CD 1/2
- Kompletní specifikace
BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ-MODEL 1927CD 1/2Do týdne9 281 Kč7 670 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK OBOUSMĚRNÝ KOMPOZITOVÝ BETA-MODEL 1927CD 1/2
• Dvojité kladivové impulzové zařízení
• Lehké a dobře vyvážené pro snazší používání
• Vysoký moment
• Oboustranná páka
• Tři nastavitelné polohy šroubování
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
• Lehké a dobře vyvážené pro snazší používání
• Vysoký moment
• Oboustranná páka
• Tři nastavitelné polohy šroubování
• Výfuk s použitím rukojeti
• S tlumením hluku
| Volná rychlost | 7,000 rpm |
| Max. kroutící moment | 1.020 Nm |
| Kapacita šroubu | Cl 8.8 M2234 mm |
| Kapacita šroubu | Cl 12.9 M1827 mm |
| Vzduchový přívod | 1/4" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| průměrná spotřeba vzduchu | 130 l/min |
| Váha | 1,9 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

