- Úvod
- Pneumatické nářadí
- BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK -MODEL 1928DA 3/4'', 1695NM''
BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK -MODEL 1928DA 3/4'', 1695NM''
- Kompletní specifikace
BETA RÁZOVÝ UTAHOVÁK -MODEL 1928DA 3/4'', 1695NM''Do týdne29 645 Kč24 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
RÁZOVÝ UTAHOVÁK -MODEL 1928DA 3/4'', 1695NM''
• Dvoukladívkové impulzní zařízení
• Robustní a kompaktní, vysoký utahovací moment
• Obousměrné vřeteno
• Tři pozice výkonu
• Odvod skrz rukojeť
• Protiskluzová ergonomická rukojeť
• Robustní a kompaktní, vysoký utahovací moment
• Obousměrné vřeteno
• Tři pozice výkonu
• Odvod skrz rukojeť
• Protiskluzová ergonomická rukojeť
| Volná rychlost | 5,000 rpm |
| Max. utahovací moment | 1.695 Nm |
| Kapacita šroubu | Cl 8.8 M2741 mm |
| Kapacita šroubu | Cl 12.9 M2436 mm |
| Přívod vzduchu | 3/8" GAS |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| Spotřeba vzduchu | 240 l/min |
| Váha | 4,3 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

