- Úvod
- Pneumatické nářadí
- 1932 B13-OBOUSMĚRNÁ VRTAČKA
1932 B13-OBOUSMĚRNÁ VRTAČKA
- Kompletní specifikace
1932 B13-OBOUSMĚRNÁ VRTAČKADo týdne10 104 Kč8 350 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
1932 B13-OBOUSMĚRNÁ VRTAČKA
• Výkonná a pevná
• Automatické sklíčidlo
• Pomocný držák
• Reverzní chod
• Protiskluzová rukojeť
• Výfuk přes rukojeť
• Automatické sklíčidlo
• Pomocný držák
• Reverzní chod
• Protiskluzová rukojeť
• Výfuk přes rukojeť
| Volná rychlost | 400 rpm |
| Rozsah sklíčidla | 1,5÷13 mm |
| Výkon | 0,34 kW |
| Spindle thread | 1/2" - 20UNC |
| Vstup vzduchu | 1/4" GAS |
| Provozní tlak | 6,2 bar |
| Vnitřní průměr hadice (Ø) | 10 mm |
| Okamžitá spotřeba vzduchu | 180 l/min |
| Peso | 1,6 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

